Gato – Haargor Recon Vehicle

Po minulém hanebném zaváhání bič znovu zapráskal a zkonvertěný Venator je konečně hotov. Sice mu ještě chybí výsostné znaky a pár detailů časem asi trochu opravím, ale to už jsou jen malé věci. Vzhledem k mé nezkušenosti s barvením velkých vozidel jsem s výsledkem docela spokojen, i když by to samozřejmě mohlo být podstatně lepší. Kamuflážní vzor „kobaltová step“ jsem převzal z letadýlek do Aeronautiky co jsem barvil poslední půlrok. Bláhově jsem si myslel, že už jí mám nacvičenou, ale to jsem se tedy spletl. Na těch velkých plochách to bylo najednou úplně o něčem jiném a chvíli jsem byl blízko požírání štětců a pití barev. Naštěstí jsem se ovládl…

Vozítko s neoficiálním názvem Gato (kocour v agořanském dialektu) má představovat o něco více obrněnou verzi elisiánského Venatora, s uzavřeným bojovým prostorem, který dovoluje nasazení i v nehostinném prostředí. Osádku tvoří dva muži – řidič a velitel, který zároveň ovládá výzbroj bezosádkové věže a pozorovací senzory. Oba sedí v přední kabině vedle sebe. Gato je vyzbrojen automaticky nabíjeným kanónem ráže 77mm (herně missile launcher). Jeho hlavním určením je ozbrojený průzkum. Stroj je vyráběn na obou hlavních planetách Haargorské federace, tedy Haargoru a Agoře, jakož i na protektorátní planetě Hakan 11, která je v současnosti bojovou zónou.

Tauros_Gato_1

Gato is lightly armoured, fast and agile recon vehicle, based on the chassis of Imperial Tauros Venator. It is armed with automaticaly loaded 66 mm gun, situated in unmanned turret.

Tauros_Gato_2Tauros_Gato_4Tauros_Gato_3Tauros_Gato_5

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *