Calvera Battle Tank

Jak vidno, v březnu se mi příliš nezadařilo splnit normu, takže pásovec slíznul zbytek mého konta. Nicméně v dubnu jsem se pochlapil a dorazil další přelomový projekt. Po téměř patnácti letech „hraní“ WH40k dostali moji udatní Agořané konečně pořádný tank! Jelikož klasický Leman Russ se mi nelíbí a na stavbu úplně nového typu jsem neměl dost času a elánu, rozhodl jsem se využít jako základ korbu ze Sicarana od Forge Worldu a doplnit ho novou věží, která vznikla konverzí Panthera od Tamiye v měřítku 1:48. To navíc odpovídá konzervativnímu přístupu Agořanů, kteří neradi opouštějí tisíciletími ověřené imperiální designy.  Herně to bude klasický Leman Russ, ovšem oficiální název zní Calvera Battle Tank, na počest věhlasného hrdiny a opilce, kapitána Calvery.

Pokud jde o barevné schéma, zvolil jsem stejnou kombinaci barev jako u pěchoty a těžkých zbraní, tedy základ Shadow Grey se žlutými a černými pruhy. Bude ale potřeba ještě si pohrát s patinou, která mi moc nejde…

Exif_JPEG_PICTURE

Calvera battle tank is a member of MID Generation (Modified Imperial Design) of fighting vehicles, developed by the Techno-heretics of Haargor Federation. It is combining some time-tested parts from Imperial machines with others which were altered, or even developed completely anew. In Calvera, an archaic but still very powerfull Sicaran tank hull was combined with a turret of original construction and more powerfull version of Battle Cannon.

Exif_JPEG_PICTUREExif_JPEG_PICTUREExif_JPEG_PICTURE

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.