Minikampaň Epic – after the battle

Dlouho plánovaná Epic akce proběhla ve dnech 19. – 20. 2. v brněnském Black Oilu a myslím, že ke spokojenosti všech zúčastněných. Velký dík patří Hunterovi a Mišanovi za to, že nám umožnili zůstat v herně přes noc a tím nám přespolním ušetřili čas, který bychom jinak promarnili čekáním na sobotní otvíračku. Účast byla vysoká, krom Katchera, který tou dobou válčil na GTTT dorazili všichni (to jest 4:-)) aktivní hráči (Aldhick, Hayden, OtzDrake a já).

Podrobný průběh kampaně hodím na stránky až ho příslušní servitoři zpracují, což jak známo může chvilku trvat…Zatím tedy jen tolik, že jednodenní střet skončil remízou, když uralská garda způsobila protivníkům těžké ztráty, ale nepodařilo se jí dobýt Port Crack, který obsadili Xenos. A pár fotek z rozhodující třetí bitvy.

Exif_JPEG_PICTURE

Dragunov’s Ural forces in defence, waiting for the Xenos attack.

Exif_JPEG_PICTURE

Ork and Chaos warbands rush from Port Crack to destroy the humble hummies.

Exif_JPEG_PICTURE

The first turn of the battle from approaching Thunderbolt pilot view. Massive aerial and artillery support was the key factor of Dragunov’s later victory in this battle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak servitoři nestíhají, ale zatím aspoň malá ochutnávka v podobě první mapy, která zachycuje situaci v t7 (sedmém kole), kdy došlo k prvnímu kontaktu mezi mechanizovanou rotou ULA (formace U2) a formacemi Soul Reaverů, postupujícími na Port Crack. Plné šipky značí postup do t7, tečkovaně jsou plánované přesuny s časy dosažení cílových sektorů.

PortCrack_map_t7

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.