Albion Bone Crows, part 1

 

Do další Warmasterové kampaně jsem se rozhodl místo Chaosu zkusit nějakou novou armádu. Když jsem vzal v úvahu „logistické“ faktory – dostupnost modelů a mé pomalé barvící tempo, byla volba jasná – Albion. Je to v podstatě armáda barbarů, takže mnoho jednotek je stejných nebo podobných jako u Chaosu a dají se tedy bez problémů použít v obou armádách. „Chaos look“ mé albionské armády jsem se navíc rozhodl záměrně podpořit i legendou. Kmen Kostěných Vran tak patří k oddaným uctívačům temných bohů.

Pro většinu jednotek pěchoty a všechny hrdiny jsem použil modely z řady Army of Erebos. Pro kmenové bojovníky jsem použil Marauders of Erebos a Ogry jsem modelově nahradil Warriors of Erebos. Jednotky, které má Albion navíc oproti Chaosu jsou střelci (Slingers) a obří orli (Giant Eagles). Druhé jmenované jsem nahradil našimi Razorwing Bats, zatímco střelce jsem si musel vyskulptit. Největší problém je v tuto chvíli s povinnými válečnými vozy, protože Chariots of Erebos jsou stále ještě ve výrobě.

In another Warmaster campaign, I chose instead of Chaos to try a new army. When I took into account „logistical“ factors – availability of models and my slow painting pace, the choice was clear – Albion. It is essentially an army of barbarians, so many units are the same or similar to Chaos, and can be used without difficulty in both armies. The „Chaos look“ of my Army of Albion I also decided to deliberately support by the fluff. The Bone Crows tribesmen are thus true devotees of the Dark Gods.

For most infantry units and all characters I used the Army of Erebos models from our TUB production. I used Marauders of Erebos for tribal warriors, and I replaced Ogres by Warriors of Erebos models (with Ogre stats of course). The units that Albion has in addition to Chaos are Slingers and the Giant Eagles. I replaced the other by our Razorwing Bats, but I had to sculpt the missile troops from scratch. The biggest problem at the moment are compulsory chariots because the Chariots of Erebos are still WIP…

My first Albion Missile Troops unit (Slingers in game terms) of the Bone Crows tribe. As you can see, there are not just slingers, but also bowmen and javelinmen, which are IMHO better representing a diversity of equipment in the barbaric army.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.